Pomet 5 Aktualności 5 Mecz towarzyski: Zarząd i Przyjaciele kontra Społeczość Pomet

Mecz towarzyski: Zarząd i Przyjaciele kontra Społeczość Pomet

16 lis 2023

Popowo 13 listopada 2023

Relacja z emocjonującego meczu towarzyskiego pomiędzy Zawodnikami Zarządu i Managementu firmy a Społecznością Pomet, który odbył się o godzinie 19:00 na boisku treningowym Akademii Lecha Poznań w Popowie. Atmosfera na boisku była niesamowita, a licznie zgromadzeni kibice (Brawo WY!) tworzyli kolorową i głośną kulisę tego wyjątkowego spotkania. Zarówno Zawodnicy Zarządu i Managementu firmy, jak i Społeczność Pomet z dumą reprezentowali swoje drużyny, tworząc niezapomniany klimat sportowego współzawodnictwa. Dynamiczna, czysta, techniczna gra dodała wydarzeniu dodatkowego kolorytu! A jaki był jego przebieg?

Początek meczu obfitował w intensywne akcje z obu stron. Nie tylko umiejętności, ale także zaangażowanie obu drużyn sprawiły, że pierwsze minuty meczu były niezapomniane. To był prawdziwy festiwal sportowych emocji, który zapoczątkował niezwykle ekscytujące spotkanie. Zawodnicy Zarządu i Managementu imponowali zgraniem i techniczną sprawnością, podczas gdy Społeczność Pomet imponowała wielką determinacją i zaangażowaniem. Pierwsza połowa toczyła się w zaciekłej rywalizacji, a lekką przewagą osiągnęła drużyna Zarządu.

Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 6-2. Pierwsza połowa była niezwykle emocjonująca, a Zarząd imponował zdobywając w niej aż pięć bramek, utrzymując wyraźną przewagę. Jednak w drugiej połowie meczu siły wyrównały się, a Społeczność Pomet pokazała, że nie zamierza łatwo oddać zwycięstwa. Zawodnicy Społeczności Pomet udowadniali, że potrafią być równie groźni. Ich zgranie i techniczna sprawność były widoczne na każdym kroku. Precyzyjne podania i szybkie reakcje sprawiły, że Zarząd musiał się mocno postarać, aby utrzymać kontrolę nad meczem.

Oba zespoły prezentowały wysoki poziom umiejętności i determinacji, co sprawiło, że druga połowa była równie emocjonująca co pierwsza. Społeczność Pomet zdobyła dwie bramki, ale ostatecznie Zarząd utrzymał przewagę, kończąc mecz wynikiem 6-2. Po ostatnim gwizdku sędziego obie drużyny złożyły sobie wzajemne gratulacje za sportową rywalizację, a kibice nagrodzili ich brawami. Mecz nie tylko dostarczył niezapomnianych wrażeń sportowych, ale także przyczynił się do zacieśnienia więzi w firmie, jednocząc różne działy i poziomy zarządzania w duchu wspólnoty. Integracyjne spotkania tego typu są nie tylko okazją do wspólnej zabawy, ale również budowania pozytywnej atmosfery w miejscu pracy.

Brawo Pomet!!!

Po meczu rozdano pamiątkowe puchary oraz drobne upominki dla wszystkich uczestników spotkania.